МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Культура

Справжній рятувальник повинен бути не лише особою з відповідною спеціальною, фізичною та психологічною підготовкою, а й духовно розвиненою людиною, з багатим внутрішнім світом, озброєною сучасними знаннями та навичками. Тільки всебічно і гармонійно сформована особистість може бути повноправним членом сучасного цивілізованого суспільства

Сергій БіляєвРятувальники відсвяткували День української мови та писемності

«Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків. Людині визначено Богом місце народження, країна, небо. Вона не може нічого того поміняти, як не може поміняти саму себе. А якщо щось із того призначеного їй поміняє, то не на краще, бо чуже ніколи не буває кращим. І куди б ти не пішов – твоя Батьківщина, земля твоя, твій народ, твоя мова завжди будуть з тобою.

Детальніше...
 
Рятувальники відкрили храм ікони Божої Матері «Неопалима купина»

Святкування Дня рятівника у 2 Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування розпочалося з відкриття на його території храму на честь ікони Божої матері «Неопалима купина» та єпископа Іоасафа Бєлгородського. Єпископ Сумський та Охтирський Євлогій особисто прибув до роменських рятувальників із почесною місією – освятити храм, який вони у найкоротші терміни (декілька місяців) власноруч відбудували своїм коштом.

Детальніше...
 
Духовий оркестр став дипломантом Фестивалю

Перший Фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту МНС, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, відбувся у місті Хмельницький. Найбільш обдаровані бійці системи МНС демонстрували свою майстерність та виборювали право вважатися найталановитішими.

Детальніше...
 
Духовий оркестр Центру став окрасою Міжнародного фестивалю

Інтернаціональне свято духової музики з марш-парадом духових оркестрів відбулося  з 27 по 31 травня в літній столиці України, кримській перлині відпочинку Ялті, де вже традиційно для цієї пори року пройшов ІІІ Міжнародний фестиваль духової музики імені Василя Соколика «Фанфари Ялти». Дійство проходило за підтримки Міністерства культури та мистецтв Автономної Республіки Крим та виконавчого комітету Ялтинської міської ради. У конкурсній програмі взяли участь 15 вітчизняних та зарубіжних колективів загальною чисельністю декілька сотень чоловік. Справжньою окрасою та заслуженим лауреатом Фестивалю (І місце) став духовий оркестр Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської області).

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR