МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Навчання

Освіта – це скарб, а праця – ключ до нього. Саме завдяки наполегливій праці людина, як правило, і досягає в житті самих недосяжних висот.Рятувальники проходять висотну підготовку

Стало нормою у центрі з періодичністю не менше як раз на тиждень проводити заняття із висотної підготовки з кінологами та рятувальниками – підрозділами, які першими у разі необхідності прибувають на місце надзвичайної ситуаціїї і рятують людей. Сама підготовка включає в себе, власне, уміння правильно використовувати рятувальне та альпіністське спорядження, страхувальні засоби, організацію проведення робіт на висотних конструкціях, підземних спорудах, ємностях, вивчення способів транспортування постраждалих. Разом зі своїми провідниками (у кінологічному підрозділі) важку альпіністську науку опановують, можливо, навіть, більш ретельно і їхні чотирилапі вихованці.

Детальніше...
 
Перший випуск кінологів МНС

11 рятувальників з різних куточків України - Головних управлінь МНС у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях,  4 СРЦШР (с.Мазанка, АР Крим), 5 СРЦШР (с.Жеребкове, Одеська область) та 6 СРЦШР (м.Дрогобич, Львівська область) -  після трьохмісячного навчання на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС (м. Ромни Сумської області) та здачі відповідних державних іспитів здобули професію «кінолог (рятувальні роботи)».

Детальніше...
 
Тактико-спеціальні навчання

2-4 березня у 2-му Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС  пройшли планові широкомасштабні тактико-спеціальні навчання з практичним розгортанням підрозділів.

Детальніше...
 
Від підготовки рятувальника іноді залежить здоров’я і, навіть, життя громадян

6-9 червня у центрі пройшов тиждень підведення підсумків стану службової підготовки за 2010-2011 навчальний рік. Всі підрозділи – групи рятувальних робіт, спеціальних та водолазно-рятувальних робіт, спецробіт з ліквідації наслідків аварій, спецробіт із забезпечення життєдіяльності, піротехнічних робіт, автотранспортного забезпечення, навчальна кінологічна та ремонтні групи, вузол зв’язку та частина спеціалізованих робіт з хімічного, радіаційного та біологічного захисту – доводять свою фаховість шляхом складання іспитів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR