МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Про нас Історія
Історія
Головна статті
Історія
частина 2
частина 3
Всі сторінки

Формування військової частини, на базі якої нині створено Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій розпочалося 21 грудня 1940 року в м. Чернівці й закінчилося 20 березня 1941 року. Від моменту створення в роки Великої Вітчизняної війни частина базувалася в різних місцях - Лебедині, Охтирці, у селі Велика Михайлівка Курської області, місті Анна, у селах Ізобільному, Покровка Чкаловської обл., Носівка, що на Чернігівщині, а потім у Білій Церкві та селі Семиполки Київської області. Із 21 липня 1958 року остаточно завершилася передислокація військової частини 74445, котра територіально закріпилася в місті Ромни Сумської області. На той час одним із головних завдань цієї частини була реконструкція та будівництво льотовищ і під’їзних доріг.

На підставі Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 1996 р. № 1266/76 окремий інженерно-аеродромний батальйон передано до складу сил Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, на базі котрого створена військова частина Д0060  і її командиром було призначено майора Біляєва Сергія Васильовича.

76–й Окремий аварійно-рятувальний батальйон військ Цивільної оборони призначався для виконання рятувальних та інших невідкладних робіт на об’єктах господарської діяльності при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та військового характеру. 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

З 05.07. по 09.07.2021 р. в Центрі первинної медико-санітарної допомоги (1-й пров. Коржівської, 7) буде проводитися щеплення проти коронавірусної інфекції вакциною виробництва Pfizer/BioNTech.

 

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні до 17.00 п’ятниці 02.07.2021 звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR