МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Культура Духовий оркестр
Духовий оркестр

Духовий оркестр Міжрегіонального центру швидкого реагування МНС - лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Це дружний колектив професійних музикантів, відомий широким репертуаром і майстерним виконанням творів різних стилів і напрямків. Музиканти оркестру з величезним піднесенням грають і військовий марш, і джазову композицію, і романтичний вальс, і тематичні твори для будь-яких урочистостей.

Якими б гучними не були технологічні досягнення у сфері інтеграції комп’ютерних технологій і музики, вони ніколи не зможуть для нас замінити особистої майстерності та індивідуальної творчості. Саме тому жива музика завжди буде знаходитися на піку популярності для абсолютної більшості слухачів. Адже тільки вона здатна викликати щирий відгук нашої душі та подарувати справжнє свято. Особливою здатністю привертати увагу й створювати святкову атмосферу відрізняється духовий оркестр МЦШР ДСНС УКраїни.

- Духовий оркестр - це завжди щось особливе, - любить повторювати очільник МЦШР МНС Сергій Біляєв. - Від оркестрантів у красивих мундирах неможливо відірвати око, їхня музика зачаровує. У людей похилого віку на концертах нашого чудового колективу на очі навертаються сльози, малюки застигають на місці, відкривши рот. Є в душі кожного з нас зона, відкрита усьому високому і доброму - правильній музиці. Такій музиці, що у своїй емоційній дії спонукає людину до самих кращих вчинків. І якщо так звана "легка" музика може служити ненав'язливим фоном, то класика - ніколи. Слухати класику - робота душі. Люди у всі часи - одні і ті ж, вони завжди відкриті якісній музиці. Ми мусимо повернути духову музику в парки, до людей. Адже людям сьогодні особливо бракує чогось справжнього на роботі, в побуті, і ми намагаємося заповнити цю насущну потребу живою музикою, красивими мелодіями. Про що думає людина, яка завітала на виступ духового оркестру? Запитайте її, і ви почуєте у відповідь: про любов, про дітей, про Бога, про Батьківщину, про вічне.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR