МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Навчання Збори молодих лейтенантів
Збори молодих лейтенантів

26-29 листопада  у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України  пройшли планові   навчально – методичні збори осіб середнього начальницького складу (молодших лейтенантів та лейтенантів), протягом останнього періоду призначених на посади. Після стройового огляду молодші командири покращували свої теоретичні знання та практичні навички на заняттях по цілому спектру аварійно –рятувальних робіт, у чому їм допомагали більш досвідченіші товариші по службі - викладачі: піротехніки, водолази, кінологи, рятувальники, фахівці радіаційного, біологічного та хімічного захисту.

Новоспечені командири набули також практичних навичок зі стрільби та надання долікарської допомоги потерпілим, ознайомились із транспортним забезпеченням служби та дізналися про тактичні можливості і тактико-технічні характеристики інженерної та іншої спеціальної техніки. Вивчали правові аспекти діяльності органів та підрозділів служби ЦЗ, дізнавалися про професійно важливі якості особистоті керівника та вчилися формувати навички ефективної взаємодії в команді, повторювали вимоги безпеки праці під час несення служби та виконання завдань за призначенням, ознайомлювалися з закріпленням водіїв за ТЗ та порядком допуску до керування, організацією внутрішньої служби в Центрі та порядком організації службової підготовки в підрозділах.

Підводячи підсумки занять, начальник Центру  полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв нагадав присутнім про персональну відповідальність командира кожної ланки за готовність особового складу до виконання завдань за призначенням: «Ви – майбутнє нашої служби. Якою вона буде через десять – двадцять років залежить від кожног з вас. На вас попереду чекає багато випробувань, через які ви пройдете з честю і гідністю, якщо будете завжди працювати над собою. То ж нехай вам щастить на професійній ниві», - зазначив начальник МЦШР ДСНС України.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR