МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Міжнародна діяльність Українські рятувальники пройшли навчання в Чехії
Українські рятувальники пройшли навчання в Чехії

Днями у місті Вишкові (Чешська Республіка)  для представників різних країн світу був проведений 5-ти денний навчальний курс з  ліквідації наслідків хімічних, бактеріологічних, радіаційних та ядерних (ХБРЯ)  інцидентів. Курс був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та інших Міністерств та відомств, до компетенції яких належать питання організації захисту та надання допомоги у випадку застосування бойових хімічних,  бактеріологічних, радіаційних та ядерних речовин.

Україну на заході представляла делегація з семи чоловік . До складу делегації ввійшли і представники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України -  начальник центру рятувальних робіт підвищеного ризику  Шкурський Ярослав Григорович та  його заступник Чавалах Дмитро Валерійович.

У ході курсу його учасники ознайомились з європейською системою управління з питань реагування на кризові ХБРЯ ситуації, з програмою світової  підтримки країн-членів NATO та їх партнерів в боротьбі з ХБРЯ тероризмом. Пройшли навчання з антикризового управління і ліквідації наслідків стихійних лих.

На практичних заняттях відпрацювали чисельні та графічні методи визначення кризи організацію управління в ліквідації радіаційних аварій на прикладі Фокусіма (2011) і вплив недоліків  в системі управління на майбутнє.

По закінченню  курсу всі слухачі отримали сертифікати міжнародного зразка


 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR