МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Міжнародна діяльність Українські рятувальники пройшли навчання в Чехії
Українські рятувальники пройшли навчання в Чехії

Днями у місті Вишкові (Чешська Республіка)  для представників різних країн світу був проведений 5-ти денний навчальний курс з  ліквідації наслідків хімічних, бактеріологічних, радіаційних та ядерних (ХБРЯ)  інцидентів. Курс був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та інших Міністерств та відомств, до компетенції яких належать питання організації захисту та надання допомоги у випадку застосування бойових хімічних,  бактеріологічних, радіаційних та ядерних речовин.

Україну на заході представляла делегація з семи чоловік . До складу делегації ввійшли і представники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України -  начальник центру рятувальних робіт підвищеного ризику  Шкурський Ярослав Григорович та  його заступник Чавалах Дмитро Валерійович.

У ході курсу його учасники ознайомились з європейською системою управління з питань реагування на кризові ХБРЯ ситуації, з програмою світової  підтримки країн-членів NATO та їх партнерів в боротьбі з ХБРЯ тероризмом. Пройшли навчання з антикризового управління і ліквідації наслідків стихійних лих.

На практичних заняттях відпрацювали чисельні та графічні методи визначення кризи організацію управління в ліквідації радіаційних аварій на прикладі Фокусіма (2011) і вплив недоліків  в системі управління на майбутнє.

По закінченню  курсу всі слухачі отримали сертифікати міжнародного зразка


 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR