МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Міжнародна діяльність Українські рятувальники у Швейцарії
Українські рятувальники у Швейцарії

З  14 по 18 липня  у м. Станс( Швейцарія) відбувся навчальний курс із захисту від  хімічної зброї. Курс  організований Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї спільно з Урядом Швейцарії та був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та оборони, до компетенції яких належать питання організації заходів у сфері реагування на інциденти, пов’язані із небезпечними хімічними речовинами.

Учасниками зазначеного практичного курсу стали фахівці у сфері цивільного захисту та оборони з 22 країн-членів Організації із заборони хімічної зброї.

Україну на заході представляв заступник начальника частини – начальник групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій майор служби цивільного захисту Олександр Васильович  Цигульов.

У ході навчань його учасники ознайомились з міжнародним досвідом в організації ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних із небезпечними хімічними речовинами, у галузі захисту населення від хімічної зброї  та отримали базову підготовку в галузі хімічного захисту населення, у тому числі з оцінки хімічної обстановки, а також ознайомились з проведення повного комплексу заходів хімічного захисту у зоні хімічного зараження.

Набутий багаж знань надасть можливість українським рятувальникам надавати кваліфіковану допомогу населенню у надзвичайних ситуаціях, пов’язаних із небезпечними хімічними речовинами та долати негативні наслідки  у випадку застосування бойових отруйних речовин.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR