МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Міжнародна діяльність Хімічний підрозділ 2 СРЦШР став базовим формуванням МНС України
Хімічний підрозділ 2 СРЦШР став базовим формуванням МНС України

Із розширенням зони відповідальності 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Ромни Сумської обл.) з 4-х до 6-ти регіонів (Сумська, Полтавська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська та Херсонські області) на 36 одиниць (з 16 до 52 чоловік) збільшилася штатна чисельність підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту центру, який став базовим формуванням МНС України.

Реорганізація структури центрального підпорядкування МНС України відбулася з метою збільшення її можливостей у виконанні завдань за призначенням (для попередження та ліквідації наслідків аварій на об’єктах атомної енергетики і хімічно небезпечних об’єктах). Таке рішення МНС обумовлене багатьма чинниками, серед яких - аналітичні дані провідних країн світу про те, що основною проблемою на майбутні роки стануть техногенні катастрофи, а найбільшу небезпеку можуть скласти події, що супроводжуються радіаційним, хімічним і біологічним (РХБ) зараженням навколишнього простору.

 

Такі акції, як ядерний шантаж, РХБ теракти, являють собою реальну загрозу, тому потрібно мати відповідні сили і засоби протидії і ліквідації можливих наслідків Для якісної підготовки вищезазначених фахівців у центрі створено відповідну матеріальну базу –  тренувальний комплекс, на якому будуть шліфувати свою майстерність підрозділи РХБ захисту МНС України напередодні проведення Євро-2012. Особливістю ж існування новоствореного підрозділу в Ромнах стане його висока мобільність, укомплектованість сучасним обладнанням та участь у міжнародних рятувальних місіях»

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR