МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Фахівці рятувальної справи онлайн навчають школярів Сумщини
Фахівці рятувальної справи онлайн навчають школярів Сумщини
Новини центру
Вівторок, 03 травня 2022, 08:37
Фахівці рятувальної справи Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України онлайн навчають школярів Сумщини життєво важливим правилам безпеки.
5 квітня працівники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України та ГУ ДСНС України у Сумській області в онлайн режимі зустрілися з учнями та вчителем 3-го класу Глухівської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, учнями різної вікової категорії та вчителями Коровинської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів та учнями 9 класу спеціалізованої школи № 7 міста Суми. Загалом до онлайн навчань долучилось більше сотні дітей.
Рятувальники ознайомили учасників уроків з основними вимогами безпеки життєдіяльності. Особливу увагу приділили правилам поведінки у воєнний період, алгоритму дій під час сигналу «Тривога». Головне у таких ситуаціях для дітей – не панікувати та триматися батьків.
Фахівець частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту ознайомив школярів з правилами поведінки при загрозі викиду(виливу) хімічних речовин аміаку та хлору.
Фахівець піротехнічної справи наголосив, що вибухонебезпечні та підозрілі предмети можуть виглядати як «безпечні речі». Учнів застерегли, що у жодному разі не можна нічого підіймати з землі, навіть незнайомі іграшки, які можуть бути замаскованою вибухівкою.
Психологиня Служби порятунку надала школярам практичні рекомендації, які допомагають знизити тривогу, подолати паніку та врівноважити свій емоційний стан. Вона зауважила, що потрібно бути уважними та завжди слухати чіткі рекомендації дорослих.
Урок пройшов у формі живого діалогу. Учні активно долучалися до обговорення розглянутої тематики, задавали питання на які отримували ґрунтовні відповіді від фахівців.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR