МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Роменські рятувальники працюють на Тростянеччині
Роменські рятувальники працюють на Тростянеччині
Новини центру
Вівторок, 03 травня 2022, 08:26
Одразу після звільнення військовими м.Тростянець Сумської області рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у складі зведеного загону вирушили на допомогу місцевій громаді, яка після кількох страшних тижнів ворожої окупації та, як наслідку, кривавого терору перебуває фактично у стані гуманітарної катастрофи.
Самодостатність, автономність та відпрацьований роками алгоритм дій роменських рятувальників, у тому числі протягом 8 років на Буремному сході, дозволяє їм виконувати ті задачі, які актуальні саме на даному часовому відрізку і саме у даній місцевості.
Найперші кроки, які по прибуттю на місце почали виконувати рятувальники – це обстеження та очищення у тандемі з колегами - кінологами техногенних завалів, обстеження та очищення від вибухонебезпечних предметів територій у тандемі з колегами - піротехніками, встановлення автономного електропостачання та розгортання пункту життєзабезпечення, де кожен мешканець сплюндрованого Тростянця має змогу харчуватися. Також рятувальники виконують інші завдання, пов`язані з пошуком людей.
Керівник Міжрегіонального центру швидкого реагування Сергій Біляєв, який створив це потужне рятувальне формування більше 25 років тому, висловлює щиру вдячність всім і кожному рятувальнику, а також іншим представникам колективу за відданість присязі та особистий героїзм, а мешканцям звільненого Тростянця та інших населених пунктів від імені рятувальників обіцяє швидко та якісно виконати всі ті задачі, які належать до компетенції надзвичайників.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR