МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Небезпека поруч
Середа, 29 вересня 2021, 08:44
Упродовж минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 130 мінометних мін , 20 артилерійських снарядів, 7 вибухників часів Другої світової війни. Вибухонебезпечні предмети були знайдені у Роменському, Конотопському районах.
Найбільше боєприпасів - 124 мінометних міни, 20 артснаряди та 7 вибухників було вилучено та знищено на Роменщині, де у лісі поблизу с. Перекопівка піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять планові роботи з очищення території від вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Загалом, з початку року на Сумщині вже зафіксовано 246 випадків виявлення застарілих боєприпасів.
ДСНС застерігає: «Кожен може натрапити на вибухову знахідку, і від того, як правильно себе поводити, буде залежати збереження вашого здоров’я, а іноді і життя. Слід пам’ятати прості правила: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів негайно телефонуйте до Служби порятунку, не беріть їх до рук та не підпускайте сторонніх.» Окремо звертаємось до батьків з проханням нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів зі снарядами, гільзами, патронами. Не забувайте наводити сумні приклади та контролювати їх дозвілля.
Пам’ятайте: неухильне виконання заходів безпеки збереже вам і оточуючим життя!
 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR