МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання органів системи Міністерства внутрішніх справ
Відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання органів системи Міністерства внутрішніх справ
Вівторок, 13 липня 2021, 11:59

13 липня 2021 року на території навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, що в селі Городище, Рівненського району, пройшли тактико-спеціальні навчання з організації взаємодії та координації дій ДСНС України, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України під час спільного виконання завдань за призначенням.

Зокрема, відпрацьовувалися наступні навчальні ввідні: ліквідація наслідків катастрофи повітряного судна, десантування парашутистів, ліквідація наслідків ДТП з подальшою пожежею та вибухом на території АЗС та аеромедичною евакуацією постраждалого, ліквідація витоку аміаку внаслідок ДТП на залізничному переїзді.

Також в рамках навчать проводилася  спецоперації по затриманню особливо небезпечних озброєних злочинців.

Окремо було проведено демонстрацію спеціальних навчань з підвищення рівня професійної підготовки фахівців ДСНС до реагування на дорожньо-транспортні пригоди.

У навчаннях було задіяно близько 300 чоловік особового складу органів системи МВС (в тому числі від ДСНС — 125 чоловік особового складу) та 65 одиниць техніки, зокрема 5 гелікоптерів (у тому числі від ДСНС — 2 гелікоптери).

На звершення навчань Міністр МВС Арсен Аваков зазначив: "Безпека народу потребує тонусу усіх підрозділів системи МВС. Я дякую кожному із вас за продемонстровану сьогодні  готовність цю безпеку захищати!"

У свою чергу, Голова Державної Служби України із надзвичаних ситуації Микола Чечоткін зауважив: "Наші європеські партнери особливу увагу приділяють саме  чіткій та злагодженій взаємодії усіх ораганів системти МВС. У кожного з нас -  своя специфіка роботи і своя методика, однак, в критичні моменти ми усі повинні діяти як один організм. Адже однопланові небезпеки відходять у минуле  і ми повинні бути готовими долати копмлексні загрози. Сьогоднішні навчання показали, щи усі підрозділи МВС до цього готові. Однак, ми не повинні зупинятися на досягнутому, ми маємо тримати високу планку, яку досягнули, а також  невпинно вдосконалюватися".

Загалом, відмітили присутні,  що сьогоднішні навчання подемонстрували високий рівень взаємодії та координації дій між усіма підрозділами системи МВС України.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR