МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Кінологічні розрахунки МЦШР ДСНС України долучились до Регіональних свят Сумщини
Кінологічні розрахунки МЦШР ДСНС України долучились до Регіональних свят Сумщини
Новини центру
Вівторок, 13 липня 2021, 11:53

 

10 та 11 липня кінологічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України взяли участь у святкуванні 362-ї річниці перемоги війська І. Виговського у Конотопській битві та долучилися до Регіонального свята козацької слави «Калнишева рада» з метою національно-патріотчного виховання молоді. Під час показових виступів кінологи демонстрували, як працюють в парі зі своїми підопічними. Службові собаки вміло демонстрували навики слухняності та спритності. Присутні з захопленням спостерігали за злагодженою роботою кінологів з собаками та відмічали їх слухняність і чітке виконання усіх команд, а дітлахи щиро раділи кожному вправно виконаному завданню, даруючи гучні оплески.
Весело і цікаво відбулося знайомство з захопливою професією рятувальника -кінолога.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

З 05.07. по 09.07.2021 р. в Центрі первинної медико-санітарної допомоги (1-й пров. Коржівської, 7) буде проводитися щеплення проти коронавірусної інфекції вакциною виробництва Pfizer/BioNTech.

 

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні до 17.00 п’ятниці 02.07.2021 звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR