МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Навчання Фахівці центру навчали майбутніх рятувальників
Фахівці центру навчали майбутніх рятувальників

Протягом 2 тижнів курсанти Національного університету цивільного захисту проходили практику у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської області). Місце проведення практики саме на Сумщині було обумовлене тим, що саме у цьому регіоні дислокується базовий підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України.
З майбутніми рятувальниками проводили практичні заняття та знайомили з технікою, приладами та спорядженням найбільш досвідчені фахівці, за плечима яких безліч виїздів на різноманітні надзвичайні ситуації.


«Фахівці РХБ – захисту стають все більш затребувані у сучасному технологічному світі, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв.- Для того, щоб реагувати на різноманітні виклики, які виникають у результаті цивілізаційного розвитку суспільства, наші спеціалісти постійно підвищують свою майстерність, у тому числі і на семінарах та конференціях за кордоном. Вважаю такий симбіоз молоді з досвідом досить корисним, а нашу взаємодію з навчальними закладами відомства ми збираємося продовжувати».

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR