МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Спорт Спортивні танці
Спортивні танці

 

Хореографічний колектив естрадно-спортивного танцю «Smile-Dance». В гуртку займаються діти трьох вікових категорій (від 4 до 18 років) і налічує 65 учасників. Всі діти, які займаються в центрі, є його вихованцями. Керівником цього колективу є механік - радіотелеграфіст відділення зв’язку вузла зв’язку частини забезпечення та обслуговування сержант сл. ЦЗ Мельник Анастасія Костянтинівна.
Основним танцювальним напрямком в«Smile-Dance» є сучасна хореографія, а саме: Hip-Hop, Contemporary, Improvisus, Dance show, C-Walk, MilkyWay та ін. Головною метою створення колективу - залучення дітей та молоді для розкриття творчого потенціалу, пропаганда сучасної прогресивної  хореографічної культури і здорового способу життя та духовних цінностей.

Колектив став Лауреатом 2 ступеня на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Інший вимір» у номінації «Street Dance Show» у 2011 році, а також став лауреатом 1 ступеня на Відкритому всеукраїнському конкурсі-фестивалі хореографічних колективів «Танцювальний марафон 2012» з композицією «Don`t stop».

Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танці – це емоційна насолода. Вони розвивають почуття ритму, виробляють правильну поставу, піднімають настрій.

Танець – це не тільки спорт чи піклування про здоров’я, це спосіб висловлення думок і почуттів, це спосіб життя, його постійне наповнення. Танець дає змогу ставати кращим і розвиватися.

Хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім. Не треба спеціальних навичок, щоб відчути щастя бути собою – щастя, яким кожного обдаровує танець.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR