МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Шановні відвідувачі!
Вівторок, 02 листопада 2021, 08:43

В системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі ДСНС)  проводиться  анонімне  опитування (анкетування) серед персоналу (осіб рядового і начальницького складу, які проходять службу цивільного захисту за контрактом, державних службовців та працівників) на предмет проведення додаткової оцінки можливих нововиявлених корупційних ризиків у діяльності ДСНС  з  метою досягнення нульової толерантності до корупції у рамках перегляду Антикорупційної програми ДСНС на 2020 – 2022 роки.  Анонімне опитування відбувається до 20.12.2021  шляхом заповнення відповідної Анкети № 1 (https://forms.gle/JVgD11YemNSWbyB58).

Крім анонімного опитування персоналу, до 20.12.2021 проводиться анонімне опитування (анкетування) зовнішніх заінтересованих сторін (суб’єктів господарювання, представників громадськості тощо), які під час здійснення своєї діяльності взаємодіяли (взаємодіють) з ДСНС у рамках чинного законодавства. Анонімне опитування зазначених зовнішніх заінтересованих сторін відбувається шляхом заповнення відповідної Анкети № 2 (https://forms.gle/saFRqd9YLgKQxGmE6).

Запрошуємо взяти участь у проведенні анонімного опитування (анкетування) у строк до 20.12.2021 р.

Юрисконсульт юридичної групи (уповноважена особа з питань запобігання та   виявлення корупції)                                                                  Володимир ВАЛЬЦЕР

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 280

Новини

Роменські водолази очищають дно річки Сула

Детальніше...
 
На Сумщині рятувальники продовжують проводити онлайн-уроки для учнів та вчителів Сумщини
Детальніше...
 
"Обережно! Вибухонебезпечні предмети!”
Детальніше...
 

Події в Україні

Увага! Погіршення погодних умов!

30 червня в Україні, крім західних і більшості східних областей, грози; у центральних та південних областях в
окремих районах град і шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

 
Дотримуйтеся правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку своє життя та здоровя, а також оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку. Особливої актуальності ця проблема набуває в осінньо-зимовий період, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електричні прилади.

Детальніше...
 
Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління

З настанням зимового періоду збільшується ймовірність виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій за участю дітей, а саме тому вогнеборці Сумщини посилюють роз’яснювальну роботу в навчальних закладах області.

Так, 2 грудня рятувальники МЦШР завітали до загально – освітньої школи № 1 в м.Ромни, де провели тематичний урок з безпеки життєдіяльності.

Детальніше...
 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR