МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Шановні відвідувачі!
Вівторок, 02 листопада 2021, 08:43

В системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі ДСНС)  проводиться  анонімне  опитування (анкетування) серед персоналу (осіб рядового і начальницького складу, які проходять службу цивільного захисту за контрактом, державних службовців та працівників) на предмет проведення додаткової оцінки можливих нововиявлених корупційних ризиків у діяльності ДСНС  з  метою досягнення нульової толерантності до корупції у рамках перегляду Антикорупційної програми ДСНС на 2020 – 2022 роки.  Анонімне опитування відбувається до 20.12.2021  шляхом заповнення відповідної Анкети № 1 (https://forms.gle/JVgD11YemNSWbyB58).

Крім анонімного опитування персоналу, до 20.12.2021 проводиться анонімне опитування (анкетування) зовнішніх заінтересованих сторін (суб’єктів господарювання, представників громадськості тощо), які під час здійснення своєї діяльності взаємодіяли (взаємодіють) з ДСНС у рамках чинного законодавства. Анонімне опитування зазначених зовнішніх заінтересованих сторін відбувається шляхом заповнення відповідної Анкети № 2 (https://forms.gle/saFRqd9YLgKQxGmE6).

Запрошуємо взяти участь у проведенні анонімного опитування (анкетування) у строк до 20.12.2021 р.

Юрисконсульт юридичної групи (уповноважена особа з питань запобігання та   виявлення корупції)                                                                  Володимир ВАЛЬЦЕР

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 277

Новини

І знову небезпечна знахідка на Тростянеччині.
Детальніше...
 
Не чіпайте застарілі боєприпаси!

Детальніше...
 
Будьте обережні з боєприпасами

Детальніше...
 

Події в Україні

Дотримуйтеся правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку своє життя та здоровя, а також оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку. Особливої актуальності ця проблема набуває в осінньо-зимовий період, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електричні прилади.

Детальніше...
 
Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління

З настанням зимового періоду збільшується ймовірність виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій за участю дітей, а саме тому вогнеборці Сумщини посилюють роз’яснювальну роботу в навчальних закладах області.

Так, 2 грудня рятувальники МЦШР завітали до загально – освітньої школи № 1 в м.Ромни, де провели тематичний урок з безпеки життєдіяльності.

Детальніше...
 
З початку року піротехніки ДСНС України знищили понад 76 тисяч вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 1 листопада, здійснено 28 виїздів, під час яких виявлено 305 боєприпасів

Детальніше...
 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR