МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Події
Служба порятунку закликає не провокувати пожежі в екосистемах країни!
Понеділок, 05 квітня 2021, 07:39

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.

Детальніше...
 
Україна спільно з Францією буде виробляти висотні драбини для пожежних автомобілів – Арсен Аваков
Середа, 31 березня 2021, 10:25

Україна та Франція розпочинають ще один спільний проєкт – виробництво висотних драбин для пожежних автомобілів.

Про це сьогодні, 30 березня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час підписання Протоколу про наміри між ДСНС та французькою компанією Echelles Riffaund, виробником висотних драбин для пожежних автомобілів. Документ підписали голова ДСНС Микола Чечоткін, генеральний директор Echelles Riffaund Бенжамен Кустіє та експортний директор компанії Марк Ларів.

Арсен Аваков сказав, що у пожежно-рятувальних підрозділах склалась критична ситуація із сучасними технічними засобами для забезпечення гасіння пожеж та порятунку людей з висотних будівель. Наявна техніка експлуатується вже понад 40 років, і 90% якої вже відпрацювали всі встановлені терміни експлуатації.

 

Детальніше...
 
Рівень довіри суспільства до рятувальників один з найвищих в Україні!
Вівторок, 16 березня 2021, 14:31

Чергове дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 5 по 9 березня 2021 року, підтвердило стійкість високої позиції рятувальників у рейтингу довіри громадян до суспільних інститутів.

Так, серед державних та суспільних інститутів найчастіше довіра висловлюється до Збройних Сил України (їм довіряють 70% опитаних), волонтерських організацій (65%), Церков (64%), Державної служби України з надзвичайних ситуацій (63%), Державної прикордонної служби (60%), Національної гвардії України (56%), Голови міста (селища, села), в якому проживає респондент (56%), добровольчих батальйонів (55%), громадських організацій (53%), ради міста (селища, села), в якому проживає респондент (51%).

Детальніше...
 
Рятувальники готові до реагування на надзвичайні події, пов'язані з негодою
Понеділок, 08 лютого 2021, 06:42

У зв'язку з прогнозованим ускладненням погодних умов,  випадінням значного снігу, снігу з дощем, налипанням мокрого снігу, ожеледдю й ожеледицею на дорогах,  існує небезпека виникнення надзвичайних подій, характерних для цього періоду, зокрема, для західних, північних, центральних та південних областей України.

Рятувальники ж готові до реагування на надзвичайні події, пов'язані з негодою.

Детальніше...
 
Водій, будь уважний на зимових дорогах!
Середа, 03 лютого 2021, 07:22
2 лютого до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України надійшло повідомлення про дорожньо- транспортну пригоду. Аварія сталася в селі Перехрестівка Роменського району, де відбулось зіткнення двох легкових автомобілів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 35

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR