МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Культура Доброчинність

Ми не ставимо собі за мету - обов’язково зробити з наших дітей високопрофесійних спортсменів, хореографів тощо. Своєю основною ціллю ми вбачаємо надання можливості якнайбільшій кількості діток наших рятувальників знайти та розкрити себе, спробувати себе у різних напрямках – чи то спортивному, чи музичному, чи хореографічному. А можливо комусь до вподоби кінологія, будь ласка, до ваших послуг. Вас будуть навчати справжні майстри своєї справи. А далі все буде залежати тільки від вас самих

Сергій Біляєв

Доброчинність (синоніми - добродійність, благодійність, філантропія) як принцип соціально-педагогічної діяльності, означає надання допомоги сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, безробітним, інвалідам, дітям-сиротам та дітям, що позбавлені батьківського піклування, вихованцям шкіл-інтернатів, соціально незахищеним групам населення та ін..Рятувальники вітають дітей-сиріт з новорічними святами

Із наближенням зимових свят серце наповнюється теплом, яким хочеться поділитися із друзями, рідними, зігріти ним душі близьких людей. Для рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України такими людьми являються 10 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Це  дванадцяти-, п’ятнадцятилітні хлопчики й дівчатка, учні Роменської школи-інтернату імені Олександри Деревської, які вже декілька років являються вихованцями оркестру 2 СРЦШР.

Детальніше...
 
Свято справжніх чоловіків

День Збойних Сил святкували у школі-інтернаті для дітей, позбавлених батьківського піклування, імені Олександри Деревської. Діти яскраво демонстрували свої таланти на святковому концерті - співали,  танцювали, декламували…А ще до них завітали гості, з якими у дітей протягом останніх двох років склалися дуже тісні стосунки – духовий оркестр Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, що базується у нашому місті. Вісім діток з інтернату свого часу виявили бажання стати вихованцями цього оркестру, і тепер вони, у новенькій військовій формі, вишколені і підтягнуті, демонстрували своїм товаришам та вихователям чудову гру на різних музичних інструментах як у складі самого оркестру, так і у складі меншого за кількістю учасників ансамблю.

Детальніше...
 
Міст на Луганщині відновлено

Зведеним загоном Міжрегіонального центру швидкого реагування  на чолі з полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим було повністю відновлено одну із основних “транспортних артерій” Луганщини - автомобільний міст “Томашівський.” Це один з трьох мостів через річку Сіверський Донець,  що сполучає залізничний вокзал «Рубіжне» та смт. Новодружеськ.

Детальніше...
 
В одній упряжці з Червоним Хрестом

14 серпня, із трьох міст України – Києва, Дніпропетровська та Харкова – відправилися колони вантажівок з допомогою для жителів Луганщини та Донеччини.

Доставку гуманітарного вантажу органіовано на 71 вантажному автомобілі: з міста Києва вирушило 19 автомобілів з 312, 2 тонами вантажу, з м. Дніпропетровськ – 22 автомобілі з 179,9 тонами гуманітарної допомоги, з м. Харків – 30 автомобілів з 280,7 тонами допомоги.

Детальніше...
 
Лави професійних кінологів МНС поповнились новими членами

Відразу на двадцять нових кінологів поповнилися лави дислокованого у місті Ромни Сумської області Міжрегіонального центру ДСНС України. Справжніми кінологами вони ще тільки мають стати, а поки що це діти віком від 10 до 15 років, які виявили бажання навчатися кінології. Саме для них керівництво загону організувало при Кінологічному центрі спеціальний клуб, у якому досвідчені наставники-професіонали, за плечима яких купа виїздів на рятувальні операції, будуть ділитися своїми знаннями з підростаючим поколінням.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR