МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Співробітник СБУ врятував жінку, яка тонула, під час відпочинку в Сумській області
Співробітник СБУ врятував жінку, яка тонула, під час відпочинку в Сумській області
Середа, 03 серпня 2011, 12:24

Співробітник Служби безпеки України, мешканець Сум Юрій Байдак, врятував жінку, яка тонула під час відпочинку на березі річки Псел поблизу села Червлене Лебединського району Сумської області.

Потерпілу на відстані близько 200 м від берега у воді помітила дружина Юрія Байдака. Вона розповіла про це чоловіку і він одразу поплив на допомогу. Опинившись поряд, співробітник СБУ обхопив жінку руками, перевернув непритомну на спину і якомога швидше витягнув її на берег.

Чоловік намагався повернути до свідомості постраждалу, але вона не подавала жодних ознак життя. Свідки події викликали швидку допомогу з райцентру, а Юрій Григорович продовжував робити непрямий масаж серця та штучне дихання потерпілій. Навички, отримані під час курсу першої медичної допомоги на службі, відіграли вирішальну роль і через декілька хвилин у постраждалої відновилось дихання.

Машиною швидкої допомоги жінку доправили до райцентру, де її госпіталізували. Після проведення цілого ряду невідкладних медичних заходів стан здоров’я постраждалої покращився. Медпрацівники зазначають, що жінку вдалося врятувати лише завдяки вчасній медичній допомозі.

МНС закликає громадян ознайомитись із правилами поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

 

У МНС в Сумській області

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR