МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Збірна України з біатлону завоювала золото в змішаній естафеті
Збірна України з біатлону завоювала золото в змішаній естафеті
Понеділок, 18 січня 2016, 13:39

Великий естафетний день збірної України! Поряд з чудовою перемогою в Рупольдінгу, наші учасники на п'ятому Кубку IBU в Ріднау також поставили великий знак оклику, отримавши перемогу у змішаній естафеті!

Успішний початок було покладено Юлією Журавок(рятувальницею МЦШР ДСНС України), що стала серед суперниць кращою в стрільбі, обійшовшись одним запасним патроном.

 

Після стійки Юля пішла лідером, але на останнє коло її трохи не вистачило, і передалася Журавок п'ятою з 16-секундним відставанням. Далі, мабуть, кращий свій естафетний етап з моменту переходу в українську збірну провела Надія Бєлкіна! Всього два запасних патрони і швидкість, поступалася лише стрімкій  білорусці Анастасії Дуборезовой! До екватора гонки Україна йшла четвертою в 13-ти секундах позаду від лідируючої  збірної Чехії і маючи перед собою ще Францію і Швецію, а безпосередньо слідом - найнебезпечніших німкень і росіянок.

Чоловіча частина змішаної естафети традиційно хвилююча для українських уболівальників. Тим більше - третім сьогодні біг,  не маючий  досвіду естафетних стартів на рівні Кубка IBU, Андрій Доценко. Але наш молодий спортсмен впорався зі своїм завданням блискуче! У першу чергу - на вогневому рубежі, де Андрій єдиний з наших спортсменів обійшовся без додаткових патронів! А оскільки більшість суперників такою точністю похвалитися не могли, Доценко прийшов до фінішного  етапу в призовій трійці разом з росіянином Семеном Сучіловим і чехом Матеєм Крупчіком - тріо лідерів розділяло всього дві секунди!

На долю Артема Прими випала боротьба з Антоном Бабіковим і Лукашем Крістейном . Але чех відстав вже до першого рубежу, не витримавши темпу, а Бабіков провалився в стійці , пішовши на штрафне коло ! Артем , який допустив один промах лежачи, в стійці відпрацював по- гросмейстерськи і фінішний відрізок дистанції перетворив на коло пошани!  Змагання в Кубку IBU продовжаться в німецькому Арбер в найближчу п'ятницю, коли чоловіки і жінки вийдуть на дистанцію спринтерських гонок.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR