МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Навчання Навчання з цивільного захисту міста Ромни
Навчання з цивільного захисту міста Ромни

26 вересня відповідно плану підготовки цивільного захисту м. Ромни на 2014 рік Роменським управлінням експлуатації газового господарства на базі полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування було проведено показове спеціальне об‘єктове навчання з цивільного захисту на тему : «Пошкодження підземного газопроводу низького тиску та газової котельні лікарні в результаті терористичного акту».

Навчання проводив головний інженер Роменського УЕГГ Дем‘янченко В.А. та інженер з охорони праці Тарасенко П.П. Працівниками Роменського УЕГГ проведено тренування в діях за сигналами та повідомленнями про надзвичайні ситуації. Також, відпрацьовано комплекс евакуаційних, протипожежних і медико-санітарних заходів, робіт по зменшенню негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

У навчаннях взяли участь міський голова Сергій Салатун, голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, секретар міської ради Володимир Книга, керівники оперативних та рятувальних служб м. Ромни, які дали високу оцінку якості підготовки до виконання покладених на них завдань у сфері цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR