МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Міжнародна діяльність Українські рятувальники у Швейцарії
Українські рятувальники у Швейцарії

З  14 по 18 липня  у м. Станс( Швейцарія) відбувся навчальний курс із захисту від  хімічної зброї. Курс  організований Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї спільно з Урядом Швейцарії та був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та оборони, до компетенції яких належать питання організації заходів у сфері реагування на інциденти, пов’язані із небезпечними хімічними речовинами.

Учасниками зазначеного практичного курсу стали фахівці у сфері цивільного захисту та оборони з 22 країн-членів Організації із заборони хімічної зброї.

Україну на заході представляв заступник начальника частини – начальник групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій майор служби цивільного захисту Олександр Васильович  Цигульов.

У ході навчань його учасники ознайомились з міжнародним досвідом в організації ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних із небезпечними хімічними речовинами, у галузі захисту населення від хімічної зброї  та отримали базову підготовку в галузі хімічного захисту населення, у тому числі з оцінки хімічної обстановки, а також ознайомились з проведення повного комплексу заходів хімічного захисту у зоні хімічного зараження.

Набутий багаж знань надасть можливість українським рятувальникам надавати кваліфіковану допомогу населенню у надзвичайних ситуаціях, пов’язаних із небезпечними хімічними речовинами та долати негативні наслідки  у випадку застосування бойових отруйних речовин.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR