МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Культура Доброчинність Свято справжніх чоловіків
Свято справжніх чоловіків

День Збойних Сил святкували у школі-інтернаті для дітей, позбавлених батьківського піклування, імені Олександри Деревської. Діти яскраво демонстрували свої таланти на святковому концерті - співали,  танцювали, декламували…А ще до них завітали гості, з якими у дітей протягом останніх двох років склалися дуже тісні стосунки – духовий оркестр Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, що базується у нашому місті. Вісім діток з інтернату свого часу виявили бажання стати вихованцями цього оркестру, і тепер вони, у новенькій військовій формі, вишколені і підтягнуті, демонстрували своїм товаришам та вихователям чудову гру на різних музичних інструментах як у складі самого оркестру, так і у складі меншого за кількістю учасників ансамблю.

 

На запитання, що змінилося у його поведінці після того, як одягнув військову форму, розповів один із вихованців оркестру Саша Харченко: « Військова форма – це вже відповідальність. Наприклад, тепер я не можу собі дозволити мати неохайний вигляд або вести себе якось не достойно. Адже по мені одному будуть судити про всіх товаришів-кадетів, як нас тепер називають у загоні МНС. І навіть про дорослих рятувальників, членами коллективу яких ми стали два роки тому».

Що ж, стануть ці дітлахи колись рятувальниками, чи оберуть собі інші професії - покаже час. А на сьогодні вони відсвяткували головне чоловіче свято року. І відсвяткували, здається, маючи на це повне моральне право…

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR