МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Спорт Секція атлетизму
Секція атлетизму

Досить поширеним способом підтримати себе у формі є заняття у тренажерних залах.  Роменські рятувальники відшліфовують свою майстерність  в поліпшених умовах, у сучасному атлетичному залі. Заняття спортом виховує їх естетично і морально, формує моральне відношення до себе, до інших людей, до навчання і праці, виховує самоконтроль до своїх дій і емоцій.
Краса, сила і здоров'я нашого тіла - це культурний критерій людської цивілізації. Фізкультурна революція відбувається не в спортивних залах, а в людських розумах. Сильне тіло - це не естетична примха, а єдиний спосіб вистояти в наш час глобальних стресів: соціальних, інформаційних, екологічних і психічних. Під час тренування стають сильними не лише мускули, але і характер. Кожен вчиться ставити мету і досягати її,  удосконалювати себе, адже потім це уміння буде супроводжувати усе ваше життя, чим би не  займалися.

Професійний та досвідчений інструктор Владислав Климович  допомагає кожному  підібрати правильно навантаження і досягти бажаних результатів з максимальною користю для здоров’я. Його досвід стане у пригоді як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Заставити себе тренуватись вдома дуже тяжко, адже поряд є зручне крісло, м’яке ліжко та телевізор. Єдина можливість тримати м’язи в тонусі – це спортивний зал.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR