МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Спорт Секція бойових мистецтв
Секція бойових мистецтв

Природна потреба бути здатним захистити себе і своїх близьких в екстремальних ситуаціях, кличе сучасних чоловіків та жінок на заняття різними видами єдиноборств. А, враховуючи специфіку фізичного навантаження, отриману в ході тренувального процесу, її позитивний вплив на організм і психологічний стан, все більше людей починають освоювати техніку і правила східних єдиноборств. Бойові мистецтва по праву вважаються одним з найкращих способів тренування тіла і духу. Єдиноборства - це в першу чергу духовний шлях. Заняття бойовими мистецтвами допомагають у становленні особистості, створюють стрижень, роблять людину сильною і стійкою. .

Захворюваність людей, які регулярно займаються фізичними вправами за програмою східних єдиноборств, значно нижче. Це пояснюється тим, що помірні фізичні навантаження підвищують опірність організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища і тому є найважливішим засобом зміцнення здоров'я і профілактики захворювань. При цьому активізуються буквально всі фізіологічні механізми захисту організму і фактори імунітету.

Східні єдиноборства корисні не тільки з точки зору фізичного розвитку. Наукові дослідження свідчать про те, що систематичні заняття фізичними вправами, існуючими в арсеналі східних єдиноборств підвищують фізичну і розумову працездатність.

Заняття східними єдиноборствами в спортивному клубі «Рятувальник» - це:

навчання різних видів боротьби і ударної техніки;

динамічні спортивні навантаження;

виховання не тільки тіла, але і духу.

Навчання у секції побудовані на законах, які дають можливість впевнено працювати як зі зброєю, так і без неї, з різними предметами, тобто опанувати своїм тілом і резервами свідомості. Також навчитися вести рукопашний бій, як в обмеженому просторі, так і наосліп. І припускає можливість підготовки без обмежень за віком та фізичними даними. Для людей, не впевнених у своїх силах, заняття бойовими мистецтвами в нашому клубі допоможуть самоорганізовуватися, побороти свої комплекси і досягти результатів у професійній діяльності.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR