МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Культура Культурно - просвітницька робота
Культурно - просвітницька робота

Культурно-просвітницька робота та організація дозвілля для працівників центру проводиться з метою ознайомлення їх зі спадщиною, побутом, традиціями та звичаями українського народу, залученням до громадського життя. У центрі плідно працюють творчі гуртки художньої самодіяльності. Свій мистецький рівень рятувальники та вихованці центру вдосконалюють у вокально-інструментальному ансамблі, духовому оркестрі, гуртках сучасного та спортивного танцю, хорового співу, мистецького кінолекторію, культурології. Усі колективи художньої самодіяльності центру постійно беруть участь у різноманітних святкових концертах, фестивалях та інших мистецьких акціях.

Духовий оркестр МЦШР є бажаним учасником найрізноманітніших акцій, культурно-масових заходів, спортивних змагань та усіх урочистих заходів, які проводяться як на Роменщині, так і поза її межами. Колектив оркестру бере участь у різноманітних фестивалях, у тому числі міжнародному в Ялті. У центрі постійно проводяться різноманітні мистецькі та культурно-просвітницькі заходи.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR