МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
У 2 Центрі МНС створена водолазно-кваліфікаційна комісія
Понеділок, 11 червня 2012, 12:39

Віднині фахівці водолазного підрозділу 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС та їхні колеги з інших регіонів України зможуть підтверджувати  свою кваліфікацію, яка проводиться не рідше одного разу на рік, безпосередньо на базі 2 Центру у м.Ромни Сумської області. Це стало можливим після створення у 2 СРЦШР МНС водолазно-кваліфікаційної комісії, до складу якої увійшов водолазний спеціаліст - начальник групи спеціальних та водолазно-рятувальних робіт Ігор Споденейко, майор служби цивільного захисту.

Саме його МНС України нещодавно відрядило на 2 місяці до Санкт-Петербурзького пожежно-рятувального коледжу (центру підготовки рятувальників), де офіцер МНС України пройшов відповідний навчальний курс та отримав кваліфікацію "водолазний спеціаліст".

"Особливі умови гідросфери вимагають від водолазів необхідних знань водолазної справи і високої майстерності виконання робіт під водою, - зазначив начальник 2 Центру МНС полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Саме тому ми створили на базі Центру водолазно-кваліфікаційну комісію. Вона буде перевіряти рівень теоретичної підготовки та практичних навичок водолазів, знання ними правил безпеки праці, характер і складність підводних робіт, які здатний виконувати водолаз, загальну кількість годин, відпрацьованих під водою з початку водолазної практики".


 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR