МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Свято дитинства
Вівторок, 05 червня 2012, 06:24


1 червня у Ромнах відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. У святкових заходах взяли участь кращі представники підростаючого покоління древнього Ромна, серед них вихованці 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту  МНС України, а саме:

- Хореографічний колектив «Smile-Dance» (керівник Анастасія Мельник) створений  у 2009 році на базі Центру. Тут кожна дитина знаходить своє покликання, розкриває талант до мистецтва сучасного естрадного танцю. У колективі займаються понад 50 вихованців віком від 4 до 17 років. Колектив є  лауреатом 2 ступеня Всеукраїнського молодіжного фестивалю-конкурсу «Інший вимір», дипломат І телевізійного проекту «Ритми майбутнього» у 2011 році,  а в цьому році зайняв почесне 1 місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Танцювальний марафон 2012» у місті Чернігів.

 

- Секція вільної боротьби 2 СРЦШР ( тренер Сергій Федина). Секція працює  з вересня 2011року. В нійї займаються діти 3-х вікових груп з 5 до 17 років. Незважаючи на невеликий термін функціонування секції, діти є переможцями та призерами обласних змагань з вільної боротьби.

- Секція рукопашного бою 2 СРЦШР федерації КЕМПО (тренер міжнародний майстер з військово-спортивного багатоборства Володимир Шинкаренко). Секція існує з 2000 року.  В ній  займається близько 40 чоловік, віком від 5 до 17 років. Діти багаторазові чемпіони та призери Всеукраїнських та Міжнародних змагань, а також активні учасники загальноміських заходів.

«Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій, - зазначив начальник 2 Центру полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - 1  червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих усмішок!»

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR