МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру "Обережно! Вибухонебезпечні предмети!”
"Обережно! Вибухонебезпечні предмети!”
Новини центру
Вівторок, 03 травня 2022, 08:47
"Обережно! Вибухонебезпечні предмети!” - під таким гаслом рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України разом з працівниками ГУ ДСНС України у Сумській області провели відеоурок для учнів та вчителів Ямпільської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №2 та Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. До навчань долучилось більше 120 дітей.
Фахівець піротехнічної справи розповів учням, що у цей складний воєнний час вибухонебезпечні предмети можна виявити будь-де: у транспорті, на сходових клітинах будинків, біля дверей квартир, в установах і громадських місцях, на присадибній ділянці, просто під час прогулянки вулицями міста чи села.
Рятувальники закликали юнаків та дівчат пам’ятати, що практично всі вибухонебезпечні предмети чутливі до механічних і звукових впливів, нагрівання, через що поводження з ними вимагає максимальної уваги та обережності. Тому знешкоджувати вибухонебезпечний пристрій або локалізувати вибух можуть тільки підготовлені фахівці. Головне правило, котре збереже здоров’я та життя — побачив підозрілий або вибухонебезпечний предмет, не чіпай, не підходь, а негайно телефонуй “101” або “102”.
Як діяти при загрозі викиду (виливу) хімічних речовин аміаку та хлору ознайомив фахівець частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту.
Сподіваємося, що це заняття стане корисним для підростаючого покоління, а отримані знання допоможуть вберегтися від небезпеки.
 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR