МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Роменські рятувальники беруть участь у масштабних тренуваннях фахівців рятувальних підрозділів ДСНС
Роменські рятувальники беруть участь у масштабних тренуваннях фахівців рятувальних підрозділів ДСНС
Новини центру
Вівторок, 19 жовтня 2021, 11:41
Чергове рятувальне відділененя Міжрегіонального центру під керівництвом Віталія Кируцака взяло участь у масштабних тренуваннях фахівців аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС, що стартували 30 вересня на Рівненщині.
Основна тематика навчань - готовність до виконання завдань за призначенням під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.
Такі тренування є дуже актуальними, адже щодня на українських автошляхах трапляються десятки #ДТП, у яких травмуються та гинуть наші громадяни. Рятувальники постійно залучаються до ліквідації наслідків таких подій, тому важливим завданням є удосконалювати свої професійні навички та готовність, аби зменшити кількість загиблих та постраждалих у ДТП.
Загалом, упродовж 30 вересня та 1 жовтня за допомогою спеціального аварійно-рятувального обладнання фірми-виробника Weber-Hydraulik GmbH учасниками буде розібрано, розрізано та спалено 108 легкових автомобілей.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR