МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Небезпека поруч
Середа, 29 вересня 2021, 08:44
Упродовж минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 130 мінометних мін , 20 артилерійських снарядів, 7 вибухників часів Другої світової війни. Вибухонебезпечні предмети були знайдені у Роменському, Конотопському районах.
Найбільше боєприпасів - 124 мінометних міни, 20 артснаряди та 7 вибухників було вилучено та знищено на Роменщині, де у лісі поблизу с. Перекопівка піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять планові роботи з очищення території від вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Загалом, з початку року на Сумщині вже зафіксовано 246 випадків виявлення застарілих боєприпасів.
ДСНС застерігає: «Кожен може натрапити на вибухову знахідку, і від того, як правильно себе поводити, буде залежати збереження вашого здоров’я, а іноді і життя. Слід пам’ятати прості правила: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів негайно телефонуйте до Служби порятунку, не беріть їх до рук та не підпускайте сторонніх.» Окремо звертаємось до батьків з проханням нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів зі снарядами, гільзами, патронами. Не забувайте наводити сумні приклади та контролювати їх дозвілля.
Пам’ятайте: неухильне виконання заходів безпеки збереже вам і оточуючим життя!
 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR