МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Один день в гостях у рятувальників провели діти з сімей, які опинились в складних життєих ситуаціях
Один день в гостях у рятувальників провели діти з сімей, які опинились в складних життєих ситуаціях
Новини центру
Середа, 29 вересня 2021, 08:33
Як діяти при виникненні різноманітних надзвичайних ситуацій? Наприклад, при виявленні вибухонебезпечних предметів, або як поводити себе біля водоймищ чи надавати першу домедичну допомогу?
Саме на такі питання шукали відповіді у Міжрегіональному центрі дітки з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Основні підрозділу Центру – рятувальники, піротехніки, водолази, кінологи -ознайомили підростаюче покоління з особливостями своєї професії, технікою, спорядженням, обладнанням, а також надали кваліфіковані відповіді на актуальні питання.
Дітки мали змогу побувати у збудованому за стандартами NATO водолазному комплексі, сучасному рятувальному депо, музеях рятувальної та піротехнічної справ, навчально – тактичному полігоні та Кінологічному центрі ДСНС України.
Психолог Центру Ольга Петренко провела з хлопчиками та дівчатками вікторину, а також ознайомила дітлахів з вправами для зняття стресових станів, розповіла про напрямки патріотичного, фізичного, культурного та естетичного виховання підростаючого покоління, які реалізовуються на теренах Центру, зокрема завдяки існуючій громадській організації «Служу народу України».
Найбільше ж захоплення у дітвори, як і завжди, викликали чотирилапі рятувальники, а також пам`ятки – солодощі, які отримав кожен гість рятувальників.
Представники Роменського міського центру соціальних служб подякували колективу рятувальників та їх незмінному протягом вже 25 років керівнику Сергію Біляєву за плідну співпрацю, а також висловили сподівання, що сьогоднішній захід може стати доленосним у житті кожного зі своїх підопічних.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR