МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Шершням - бій
Новини центру
Четвер, 23 вересня 2021, 13:16
Сьогодні фахівці РХБ-захисту Міжрегіональого центру рятували господарів одного з приватних домоволодінь у м.Ромни від навали войовничих комах - шершнів.
Рятувальники нагадують, якщо вам дошкуляють дані комахи, ви можете боротися власноруч.
Для знищення гнізда шершнів чудово підійде монтажна піна. Потрібно закласти нею всі отвори в знайденому гнізді. Так, літаючі жучки залишаться запечатаними усередині свого будиночка без доступу кисню. Закупорений об’єкт можна спалити або просто викинути.
Існує і менш безпечний метод, що припускає приміщення гнізда в окріп або воду з додаванням гасу. Необхідно підняти вгору відро з приготовленою рідиною і, так би мовити, надіти його прямо на виявлений вулик. Треба переконатися, що він повністю знаходиться під водою. Відро з будиночком шершнів важливо зафіксувати в одному положенні. Можна його підвісити до стелі або ж підперти драбиною. Через добу житло комах від’єднують і виносять з кімнати прямо в ємності.
Якщо колонія оселилася в норі під землею, найпростіше заповнити їх притулок окропом або зробити на цьому місці багаття, злегка підкопавши вхід в будиночок. Можна також залити «підземне» житло гасом, підпалити, а потім засипати.

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR