МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Запобігання корупції Новини Подання декларацій перед звільненням особами, уповноваженими на виконання функцій держави в Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України.
Подання декларацій перед звільненням особами, уповноваженими на виконання функцій держави в Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України.
Середа, 01 вересня 2021, 08:33

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  особи начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, посадові особи юридичних осіб публічного права, до яких відносяться працівники що наділені   організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками,  у разі якщо вони  припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, повинні  подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Іншими словами зазначені особи повинні подати Декларацію перед звільненням зі служби чи роботи.

Декларацію перед звільненням потрібно подати впродовж 20 робочих днів з дня звільнення.

 

 

Зверніть увагу: якщо ви будете звільнятися під час наступної щорічної кампанії декларування, то спочатку потрібно подати щорічну декларацію. Наприклад, дата вашого звільнення 31 січня 2022 року, отже до звільнення вам потрібно подати щорічну декларацію за 2021 рік, і лише потім подати декларацію перед звільненням, яка охоплюватиме період із 01.01.2022 по 31.01.2022 року.

Законодавством покладено обов’язок на уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції центру  згідно встановленого порядку перевіряти  факти подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та письмово повідомляти Національне агентства з питань запобігання корупції про усі випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

Під час проведених перевірок, протягом  2 та 3 кварталу 2021 року    виявлено   три випадки  неподання декларацій  перед звільненням  особами  молодшого начальницького складу, які проходили службу цивільного захисту в нашому центрі, зокрема, в частині забезпечення та обслуговування, в частині аварійно - відновлювальних та інших невідкладних робіт та в частині ліквідації наслідків аварій.

Письмові повідомлення про факти неподання декларацій стосовно  таких осіб були своєчасно надіслані Національному агентству з питань запобігання корупції.

Нагадую, що  за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави,  передбачена адміністративна відповідальність за ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді   штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (що становить від 850 грн. до 1700 грн.)

 

Юрисконсульт юридичної групи (уповноважена особа з питань   запобігання та виявлення корупції)                                                                                                   Володимир ВАЛЬЦЕР

 

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR