МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання органів системи Міністерства внутрішніх справ
Відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання органів системи Міністерства внутрішніх справ
Вівторок, 13 липня 2021, 11:59

13 липня 2021 року на території навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, що в селі Городище, Рівненського району, пройшли тактико-спеціальні навчання з організації взаємодії та координації дій ДСНС України, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України під час спільного виконання завдань за призначенням.

Зокрема, відпрацьовувалися наступні навчальні ввідні: ліквідація наслідків катастрофи повітряного судна, десантування парашутистів, ліквідація наслідків ДТП з подальшою пожежею та вибухом на території АЗС та аеромедичною евакуацією постраждалого, ліквідація витоку аміаку внаслідок ДТП на залізничному переїзді.

Також в рамках навчать проводилася  спецоперації по затриманню особливо небезпечних озброєних злочинців.

Окремо було проведено демонстрацію спеціальних навчань з підвищення рівня професійної підготовки фахівців ДСНС до реагування на дорожньо-транспортні пригоди.

У навчаннях було задіяно близько 300 чоловік особового складу органів системи МВС (в тому числі від ДСНС — 125 чоловік особового складу) та 65 одиниць техніки, зокрема 5 гелікоптерів (у тому числі від ДСНС — 2 гелікоптери).

На звершення навчань Міністр МВС Арсен Аваков зазначив: "Безпека народу потребує тонусу усіх підрозділів системи МВС. Я дякую кожному із вас за продемонстровану сьогодні  готовність цю безпеку захищати!"

У свою чергу, Голова Державної Служби України із надзвичаних ситуації Микола Чечоткін зауважив: "Наші європеські партнери особливу увагу приділяють саме  чіткій та злагодженій взаємодії усіх ораганів системти МВС. У кожного з нас -  своя специфіка роботи і своя методика, однак, в критичні моменти ми усі повинні діяти як один організм. Адже однопланові небезпеки відходять у минуле  і ми повинні бути готовими долати копмлексні загрози. Сьогоднішні навчання показали, щи усі підрозділи МВС до цього готові. Однак, ми не повинні зупинятися на досягнутому, ми маємо тримати високу планку, яку досягнули, а також  невпинно вдосконалюватися".

Загалом, відмітили присутні,  що сьогоднішні навчання подемонстрували високий рівень взаємодії та координації дій між усіма підрозділами системи МВС України.

 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR