МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Вибухонебезпечні предмети у водоймищах
Середа, 30 червня 2021, 11:58
В останні дні червня на річці Сейм в районі села Пересипки Конотопського району фахівці групи підводного розмінування МЦШР ДСНС України здійснювали технічне обстеження підводної частини дна акваторії водойми. Рятувальники обстежили 200 кв. метрів дна річки та берегової смуги, Під час перевірки було виявлено 10 сторонніх та небезпечних предметів – це дев’ять артилерійських снарядів та мінометна міна часів Другої світової війни. Після чого небезпечну зону було обгороджено кіперною стрічкою, а на території водойми виставлені буйки.
28 червня, виявлені напередодні вибухонебезпечні предмети, підняті з водойми та транспортовані до спеціально відведеного місця підриву, де успішно їх знищили.
Рятувальники застерігають: застарілі боєприпаси, незважаючи на значний вік, і нині представляють загрозу для населення. Тому не наражайте себе та оточуючих на небезпеку. При виявленні підозрілих предметів в жодному разі не торкайтеся їх, а негайно повідомте про знахідку місцеві органи влади або безпосередньо Службу порятунку за номером «101».
 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR