МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Запоріжжя: чоловік врятував людину, яка опинилася під завалами будинку
Запоріжжя: чоловік врятував людину, яка опинилася під завалами будинку
Середа, 26 жовтня 2011, 05:43

22 жовтня о 14:00 на вул. Республіканській Заводського району у Запоріжжі стався обвал цегляних стін будинку, який не експлуатується, на території дитячого садка № 273 «Пізнайко». Внаслідок цього двоє чоловіків, які розбирали одну зі стін, опинилися під завалами.

У цей момент біля місця події проходив 42-річний Олександр Матвєєв. Він чув, що десь поблизу проводились ремонтні роботи, потім він почув сильний гуркіт і крики про допомогу. Коли чоловік опинився на місці події, то побачив, що балки у будинку, які підтримували дах, обвалилися, через що вся будівля була зруйнована. Він подзвонив до швидкої медичної допомоги та почав шукати людину, яка продовжувала кричати.


Через стовпи будівельного пилу чоловікові було важко орієнтуватися на місцевості, але він знайшов одного з чоловіків. Розгрібши завали і витягши першого постраждалого, він з'ясував, що десь під завалами знаходиться ще одна людина.

Олександр знайшов іншого чоловіка, але він був притиснутий балкою, яка впиралася у стіну. Він звільнив голову та груди постраждалого від цегли і спробував прибрати балку, але зрозумів, що зсунути її не зможе, бо через це могла завалитися вся стіна. Лікарі, які прибули на місце події констатували смерть постраждалого.

 

Оперативно-рятувальну службу МНС на місце події викликали медики.

 

Другий чоловік був госпіталізований, його життю і здоров'ю нічого не загрожує.

«Менш за все у той момент я думав про власну безпеку та про страх, головним для мене було врятувати людину, ким би вона не була. Якби я міг, я би все зробив, щоб допомогти другому постраждалому. Та чи міг я чи будь-яка інша людина взагалі вчинити інакше?» - розповідає Олександр Матвєєв.

 

ГУ МНС в Запорізькій області

 

Зона відповідальності

 

Анонс

1

1Счетчик тИЦ и PR