МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Повідом про корупцію

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закону) посадовими особами  Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби з надзвичайних ситуацій,  за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити  про це електронним листом на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , за «телефоном довіри» (05448) 7-10-50 , який працює у робочі дні з понеділка по п’ятницю  з 8:00 до 17:00  (з перервою з 12:00 до 13:00), або  письмово  листом за адресою:  42001, Сумська обл., м. Ромни, вул. Маяковського, 64.

Прийняття повідомлень, що надійшли через телефон довіри та  на електронну адресу здійснюється  уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції МЦШР ДСНС України.

Про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС України, Ви можете повідомити письмово за адресою:  01030, м. Київ, вул. О.Гончара,55а, звернутися з електронним листом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном (044) 289-12-41 (цілодобово).

Повідомлення може бути індивідуальне (подане окремою особою) або колективне (подане групою осіб).

Якщо Ви вирішили подати повідомлення про корупцію та готові надати нам свою контактну інформацію, будь ласка, вкажіть наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи  (служби);
  • текст повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
  • прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через електронну пошту, направляються електронним листом з підписом у сканованому вигляді.

Інформація, наведена у повідомленні, має містити одну або декілька з таких ознак  для повідомлень про корупцію - факти про порушення вимог Закону посадовими особами МЦШР, зокрема:

- порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;

- запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

- порушення встановленого Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна;

- порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

- порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності передбачені статтею 25 Закону;

- недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

- порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

- порушення вимог організації роботи із запобігання і виявлення корупції;

Ми запевняємо, що ця інформація не буде передаватись нікому без Вашої прямої згоди. Ви також може залишитися анонімним; однак, зауважте, що розслідування справи часто вимагає додаткової інформації, і може виникнути необхідність зв’язатися з Вами, тільки якщо ми матимемо Вашу контактну інформацію.

Звертаємо увагу, що відповідно до  статі 53 Закону анонімне повідомлення (без зазначення авторства)  підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше 15-ти днів від для його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, начальник МЦШР або особа, що виконує його обов’язки, продовжують термін розгляду повідомлення до 30-ти днів від дня його отримання.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Протягом 15 робочих днів з дати, наступної за днем реєстрації повідомлення, МЦШР ДСНС України забезпечує надсилання інформаційного листа автору повідомлення про прийняття повідомлення до розгляду.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог цього Закону,  керівник МЦШР  ДСНС України вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, якими є органи прокуратури, Національна поліція, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції (ч.1 ст.1 Закону).

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Контактна інформація уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції МЦШР  ДСНС України  та  Відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України  «ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК»

 

Зона відповідальності

 

Анонс

Увага, щеплення!

До уваги співробітників та працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування

З 05.07. по 09.07.2021 р. в Центрі первинної медико-санітарної допомоги (1-й пров. Коржівської, 7) буде проводитися щеплення проти коронавірусної інфекції вакциною виробництва Pfizer/BioNTech.

 

Бажаючі зареєструватися на вакцинацію повинні до 17.00 п’ятниці 02.07.2021 звернутися до безпосередніх керівників або співробітників пункту охорони здоров’я.Счетчик тИЦ и PR